Het team van MAARTENMakelaardij

Het zou je buurman / buurvrouw kunnen zijn

We zeggen wel eens voor de grap dat we je buurman of buurvrouw zouden kunnen zijn. Daar zit natuurlijk een kern van waarheid in. Ons team bestaat uit (young) professionals, hierdoor snappen we goed waar jij behoefte aan hebt bij het aan- of verkopen van een woning. Op deze pagina presenteren we onze medewerkers. Het team is een van de belangrijkste onderdelen van MAARTENMakelaardij, we zijn meer dan collega's. Dat merk je in de samenwerking, we gaan net iets verder voor elkaar. Beweeg over de foto's en leer meer over het team van MAARTENMakelaardij!

Team Rotterdam

Maarten

Eigenaar / makelaar

Maarten

Eigenaar / makelaar

Actief en ondernemend baasje. Geniet van zijn bedrijf, de omgang met klanten, vernieuwing, gezin en haalt veel plezier uit diverse vriendschappen.
maarten@maartenmakelaardij.nl

Herjan

Eigenaar / Register Makelaar / Taxateur

Herjan

Eigenaar / Register Makelaar / Taxateur

Een echte familieman. Betrouwbaar, avontuurlijk en ondernemend. Hij deinst niet terug voor een bitterballetje en is fan van zijn werk. Herjan laat zich misschien het best omschrijven als multifunctioneel vastgoedman in hart en nieren.
herjan@maartenmakelaardij.nl

Nynke

Project- en finance manager

Nynke

Project- en finance manager

Leuke dingen ondernemen met het gezin staat bij Nynke op nr. 1 in haar vrije tijd. Heeft ze een avondje vrij, dan is ze in de bios of in een restaurant te vinden. Zorgvuldig, gestructureerd en betrokken.
nynke@maartenmakelaardij.nl

Patrick

Vestigingsleider Kralingen / makelaar

Patrick

Vestigingsleider Kralingen / makelaar

Patrick springt met regelmaat op de racefiets om een heerlijk tochtje te fietsen en met zijn groot rijbewijs op zak is hij dol op vrachtwagens. No-nonsense, nuchter en altijd een luisterend oor. Patrick is gek op theater en cabaret en lekker bourgondisch eten.
patrick@maartenmakelaardij.nl

Karin

Makelaar

Karin

Makelaar

Liefdevol, enthousiast en zorgzaam. Gaat er graag op uit. Lekker met de kids het bos in, kamperen of skiën. Maarrr vindt het ook heerlijk om lekker thuis te cocoonen met een lekkere serie op de bank.
karin@maartenmakelaardij.nl

Nikita

Register Makelaar / Taxateur

Nikita

Register Makelaar / Taxateur

Nikita is onze globetrotter. Vooral New York heeft een speciaal plekje in haar hart. Geduldig, lekker eigenwijs en altijd bereid om vragen te beantwoorden. Zet zich graag in voor het goede doel en gaat dit jaar al voor de 5e keer mee als fietser van de Roparun.
nikita@maartenmakelaardij.nl

Sonny

Makelaar

Sonny

Makelaar

Vrolijk, positief en nooit gestresst. Kluift het liefst aan een Surinaams kippetje en noemt Curaçao zijn tweede thuis. Sonny houdt van klussen, voetballen en laat zich niet snel uit het veld slaan.
sonny@maartenmakelaardij.nl

Marjolein

Assistent makelaar

Marjolein

Assistent makelaar

Als je in ons kantoor: “Ik heb zin in iets lekkers” hoort, is de kans groot dat je met Marjolein te maken hebt. Onze directe, enthousiaste, gemotiveerde assistent makelaar met een altijd warm hart.
marjolein@maartenmakelaardij.nl

Quinten

Assistent makelaar

Quinten

Assistent makelaar

Quinten is dol op hockey, met name de derde helft heeft zijn hart gestolen. Ambitieus, scherp en komt altijd goed voor de dag. Eigenlijk is Quinten zelfs best een beetje ijdel.
quinten@maartenmakelaardij.nl

Hiske

Junior assistent makelaar

Hiske

Junior assistent makelaar

Hiske heeft stagegelopen bij MAARTEN en is blijven ‘plakken’. Is gek op snowboarden en hockey, dol op wijntjes met vriendinnen en altijd vrolijk!
kralingen@maartenmakelaardij.nl

Denise

Commercieel binnendienst medewerker

Denise

Commercieel binnendienst medewerker

Gangmaker, creatieve levensgenieter die graag een dansje waagt. Denise werkt zich regelmatig in het zweet in de sportschool en kookt graag de sterren van de hemel. Ons energiebommetje eersteklas.
denise@maartenmakelaardij.nl

Joanne

Commercieel binnendienst medewerker

Joanne

Commercieel binnendienst medewerker

Attent, gezellig en gek op lekkernijen. Joanne houdt van reizen, winkelen en is altijd in voor een praatje. Wist je al dat zij stiekem een voorliefde heeft voor vliegtuigen?
joanne@maartenmakelaardij.nl

Priscilla

Assistent binnendienst

Priscilla

Assistent binnendienst

Priscilla. Gezellig, direct en een echte kletskous. Priscilla is naast zon en terras dol op haar kat Nala, daar knuffelt ze graag mee.
priscilla@maartenmakelaardij.nl

Angelique

Commercieel binnendienst medewerker

Angelique

Commercieel binnendienst medewerker

Behulpzaam, georganiseerd en betrouwbaar. Staat ’s winters graag op de piste en ’s zomers in de keuken, of langs het hockeyveld tijdens het aanmoedigen van haar kids. Angelique is oprecht geïnteresseerd en staat altijd voor je klaar.
angelique@maartemakelaardij.nl

Romy

Assistent binnendienst

Romy

Assistent binnendienst

Beheerst, eerlijk en stabiel. Romy. Steun en toeverlaat in de binnendienst. Romy houdt van gezelligheid, uitgaan en hapjes & drankjes met vrienden.
info@maartenmakelaardij.nl

Mandy

Social media manager

Mandy

Social media manager

Niet lullen maar poetsen. Mandy reist graag, sport regelmatig en is een echt familiemens. Met haar stevige mening en voorliefde voor woordgrapjes is zij onze ideale social media manager!
mandy@maartenmakelaardij.nl
Vragen Rotterdam? Bel: 010 818 14 87

Team Drechtsteden

Marloes

Directeur Drechtsteden / makelaar

Marloes

Directeur Drechtsteden / makelaar

Is gediplomeerd goudsmid. In haar dagelijks werk merk je hier weinig van, op haar gouden hart na dan. Marloes is erg actief! Hardlopen, paardrijden, skiën, duiken.. ga zo maar door! Het is een wonder dat ze af en toe tijd heeft om op kantoor te zijn…
marloes@maartenmakelaardij.nl

Michel

Directeur Drechtsteden / financieel adviseur

Michel

Directeur Drechtsteden / financieel adviseur

Betrouwbaar, spontaan en gedreven. Sport graag. Kickboxen, fitness en hardlopen. Zijn dag is helemaal top als hij er met zijn gezin op uit kan, bijv. naar het strand of bos, maar van verre reizen gaat Michels hartje helemaal sneller kloppen.
michel@maartenmakelaardij.nl

Renate

Commercieel binnendienst medewerker

Renate

Commercieel binnendienst medewerker

Drankjes en dansjes. Vrolijk, open en niet snel onder de indruk. Renate is head over heels met haar dochter Liva, gaat graag shoppen maar nestelt zich ook met genoegen met een boek op de bank.
info@maartenmakelaardij.nl
Vragen Drechtsteden? Bel: 06 22 14 52 52
Mobiel_icon Praatwolken Arrow-left SVG_brochure SVG_fotografie SVG_internet SVG_plattegrond SVG_socialnework SVG_tekoopTE KOOP Ster Brochure Huis PC